Siewierz Jeziorna – tu się dobrze mieszka!

Siewierz Jeziorna to wyjątkowe osiedle z bogatą ofertą domów i mieszkań. To miejsce, w którym możesz mieszkać wygodnie, bezpiecznie i w dobrej atmosferze. Blisko lasu i jeziora, z szybkim dojazdem do aglomeracji katowickiej.

Siewierz Jeziorna posiada zróżnicowaną ofertę ładnych i komfortowych domów i mieszkań. Dzięki zastosowanym innowacjom ekologicznym, nasze nieruchomości są oszczędne w utrzymaniu i przyjazne dla otoczenia. U nas wszystko zostało zaplanowane w taki sposób, aby spełniać jak najlepiej potrzeby mieszkańców. Projekt stworzony przez światowej sławy architektów pozwala łączyć mieszkanie, pracę i wypoczynek w jednym miejscu.

Wyróżnia nas także wyjątkowe położenie wśród lasów i łąk – w pobliżu Jeziora Przeczyckiego, na pograniczu aglomeracji katowickiej i Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w pobliżu trasy DK 1. Stąd wszędzie jest blisko. Tu otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa, którą daje uchwalony plan miejsca (Miejski plan zagospodarowania przestrzennego, Ład architektoniczny miejsca). Siewierz Jeziorna to pewna inwestycja.

Sprzedaż mieszkań i domów trwa. Sprawdź jesienną promocję u deweloperów. Przyjedź, zadzwoń, napisz do nas www.siewierzjeziorna.pl tel. 536 000 536, e-mail: biuro@siewierzjeziorna.pl

Podziel się tym na facebooku
Developers: